Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi 66/4 cu desene de ardei - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
Set focar fi 58 cm și cârlig-pogrzebacz pentru ceaun sau capac de oală din fontă
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Ceaun din fontă suspendat cu tigaie
375,32 lei 366,22 lei
366,22 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 2 LONG cu cenușar
576,64 lei
576,64 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 2 cu cenușar și pompă
557,14 lei
557,14 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 4 LIGHT cu funcție de evacuare a cenușii și pompă electrică dragON Air
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 1 LONG cu pompă electrică
472,71 lei
472,71 RON/buc.
Generator de fum dragON Jet 1 cu pompă electrică dragON Air
457,14 lei
457,14 RON/buc.
Afumătoare 115 L dragON Wood 60E – din lemn, cu focar pe lemne, cu modul electric de încălzire și controler
3.090,91 lei
3090,91 RON/buc.