Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de ciocolată pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de alună pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Brewkit Coopers Stout
98,69 lei
58,05 RON/kg
Brewkit Coopers Dark Ale
98,68 lei 93,49 lei
54,99 RON/kg
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Esență cu aromă de cocos, pentru 5 L - 100 ml
36,74 RON/buc.
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l