Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Modul cu rezistență și ventilator, 2,7 kW - pentru afumători de grădină
641,56 lei
641,56 RON/buc.
Grătar din plasă pentru afumătoare
72,71 lei
72,71 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 2 LONG cu cenușar
2.311,68 lei
2311,68 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 1 LONG
2.207,79 lei
2207,79 RON/buc.
Bază Mobilă pentru afumătoare dragON 330275
255,82 lei
255,82 RON/buc.
Combustibil gel pentru încălzitoarele afumătoare 0,5 L
18,43 lei
36,86 RON/l
Generator de fum dragON Jet 1 cu pompă electrică dragON Air
457,14 lei
457,14 RON/buc.
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
13,75 lei
30,56 RON/kg
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
Set de module cu termostat digital - dragON 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.337,66 lei
1337,66 RON/buc.
Set de module electrice cu controler digital - dragON 1,5 kW, pentru afumătoare de grădină
1.235,06 lei
1235,06 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare (100% Cireș) - clasa 2 - 450 g x5
62,06 lei
27,58 RON/kg
Plasă pentru mezeluri din nailon 4 m x 22 cm cu rezistență termică de 125°C
23,22 lei
5,80 RON/m
Cârlige pentru afumat pește - triple, 5 buc.
35,57 lei
7,11 RON/buc.