Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de whisky și portocală pentru 4 L - 40 ml
19,59 lei 18,68 lei
467,00 RON/l
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Generator de fum dragON Jet 1 cu pompă electrică dragON Air
457,14 lei
457,14 RON/buc.
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Generator de fum dragON JET 2 LONG cu cenușar
576,64 lei
576,64 RON/buc.
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
Cărbune activ de cocos 0,46 kg
25,70 lei
55,87 RON/kg
Generator de fum dragON JET 1 LONG cu pompă electrică
472,71 lei
472,71 RON/buc.
Afumătoare cu Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ cu modul electric de încălzire și controler
4.544,17 lei
4544,17 RON/buc.
Cărbune activ de cocos 1 kg x 10 - set
341,55 lei
34,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Amestec clasic de ierburi și condimente pentru șuncă
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei