Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vinistart Complex, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Recipient de fermentare 30L cu imprimare, robinet și 3 tuburi
64,13 lei
64,13 RON/buc.
Klar-zyme - agent de limpezire
12,97 lei
1297,00 RON/l
Alco-crystal - agent pentru îmbunătățirea calităților alcoolului
11,30 lei
1614,29 RON/kg
Klarowin 2 - agent de limpezire
5,83 lei
832,86 RON/kg
Klarowin White Plus - agent de limpezire 8 g
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg
Klarowin - agent de limpezire 100 g
8,69 lei
86,90 RON/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
8,82 lei
135,69 RON/kg
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kieselsol, 65 g
11,42 lei
175,69 RON/kg
Așchii pentru afumare, arin și fag, 5 kg, granulație medie KL8
41,94 lei
8,39 RON/kg
Borcan 12 L cu capac din plastic
61,14 lei
61,14 RON/buc.
Damigeană Dama 5L în împletitură, cu capac
39,47 lei
39,47 RON/buc.
Damigeană Dama 3 l în împletitură, cu capac
34,40 lei
34,40 RON/buc.
Damigeană Dama 5L cu închidere din sârmă
34,01 lei
34,01 RON/buc.