Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie uscată de panificație, 1 kg
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 250g
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Drojdie uscată pentru pizza italiană - 100 g
17,00 lei
170,00 RON/kg
Oală romană 4L
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
33,62 lei
98,88 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 24h
24,53 lei
136,28 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h
17,78 lei
118,53 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Carbo
15,70 lei
98,12 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile
13,62 lei
340,50 RON/kg