Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdii + nutrienți - vinuri roșii
9,35 lei 8,04 lei
8,04 RON/buc.
Drojdie de vin Tokay, 20 ml
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Tub de fermentație MAXI cu dop de protecție
6,61 lei
6,61 RON/buc.
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Drojdie de vin Universală, 20 ml
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
Drojdii Bayanus + nutrienți - vinuri albe și roze
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Klarowin - agent de limpezire 100 g
8,69 lei
86,90 RON/kg