Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii Bayanus + nutrienți - vinuri albe și roze
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Klarowin - agent de limpezire 100 g
8,69 lei
86,90 RON/kg
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdie Bayanus + nutrienți - Universal - 21%, 17 g
9,73 lei
9,73 RON/buc.
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Săruri nutritive pentru drojdii 10g
5,05 lei
5,05 RON/buc.
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
Klarowin White Plus - agent de limpezire 8 g
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kieselsol, 65 g
11,42 lei
175,69 RON/kg
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.