Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea engleză
6,99 lei 5,53 lei
5,53 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea rusă
6,09 lei 4,87 lei
4,87 RON/buc.
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
Tub de fermentare cu 6 camere v2
5,32 lei
5,32 RON/buc.
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
1090,00 RON/kg
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg