Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdie de vin Tokay, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdie de vin Universală, 20 ml
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
Vinistart, 34 g
9,99 lei
293,82 RON/kg
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Redukwas® Plus - regulator de aciditate, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml