Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de prune 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Drojdie de vin Universală, 20 ml
Drojdie de vin Tokay, 20 ml
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
Esență cu aromă de ciocolată pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Set pentru transferul vinului și berii cu supapă de reținere
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Klar-zyme - agent de limpezire
12,97 lei
1297,00 RON/l
Klarowin 2 - agent de limpezire
5,83 lei
832,86 RON/kg
Furtun pentru sifonare vin cu pompă
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.