Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
29,21 lei
278,19 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
Redukwas - regulator de aciditate
5,18 lei
345,33 RON/kg
Vinistart, 34 g
9,99 lei
293,82 RON/kg
Vinistart Complex, 20 g
499,50 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 8L
33,62 lei 31,81 lei
31,81 RON/buc.
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 5 L
27,77 lei 27,39 lei
27,39 RON/buc.
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g