Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Balon de vin 5L în coș de plastic
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea engleză
6,99 lei 5,53 lei
5,53 RON/buc.
Sticlă de vin verde măsliniu 0,75 L - pachet de 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea rusă
6,09 lei 4,87 lei
4,87 RON/buc.