Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
Kwasomix - regulator de aciditate
5,83 lei
388,67 RON/kg
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdii + nutrienți - vinuri roșii
9,35 lei 8,04 lei
8,04 RON/buc.
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.