Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
17,13 lei
124,13 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
33,62 lei
98,88 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
142,75 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h
17,78 lei
118,53 RON/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
8,82 lei
135,69 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 100 L, 360g
33,22 lei
92,28 RON/kg
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
93,39 RON/kg
Drojdie Turbo Cold 120 g
19,60 lei
163,33 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
126,89 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg