Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă BELISSIMO 250 ml, cu dop din plută naturală, 1 buc.
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 250 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
Sticlă plată 250 ml cu închidere ermetică
8,95 lei
8,95 RON/buc.
Sticlă Receptura 250 ml, cu capac negru, 1 buc.
4,66 lei
4,66 RON/buc.
Borcan TO Ćwiartka 250 ml cu capac fi 66 - 6 buc
15,44 lei
2,57 RON/buc.
Borcane 250 ml fi 66/4 capac negru - 6 buc.
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L
Distilator modular Convex 18 L Baldur
1.310,40 lei 1.285,71 lei
1285,71 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L electric - Aabratek
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Extractor de suc cu aburi din inox 8 L
258,43 lei
258,43 RON/buc.