Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, 10 L
27,39 lei
27,39 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, 5 L
18,56 lei
18,56 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, 3 L
17,90 lei 17,78 lei
17,78 RON/buc.
Sticlă 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Cytrynówka”, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
9,59 lei 8,82 lei
252,00 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
294,00 RON/kg
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
Afumătoare de grădină din lemn 200 L – dragON Wood 100E cu modul de încălzire electric și controler
3.571,43 lei
3571,43 RON/buc.