Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 50% măr + 50% fag, 450 g, cl. 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Afumătoare de casă în oală, 35 L, pentru aragaz
701,29 lei
701,29 RON/buc.
Termometru cu scară dublă (30°C până la 100°C) / (50°C până la 300°C) 13,0cm
28,43 lei
28,43 RON/buc.
Termometru pentru coacerea cărnii (0°C până la +120°C) 12,5cm
27,65 lei
27,65 RON/buc.
Termometru de bucătărie cu grafică (0°C până la +100°C) 12,5cm
27,64 lei 22,45 lei
22,45 RON/buc.
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Termometru de bucătărie (20°C până la +300°C) 12,5cm
23,36 lei
23,36 RON/buc.
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Perforator pentru carne cu protecție
54,53 lei 47,65 lei
47,65 RON/buc.
Etichete pentru descrierea plantelor + creion mix 10+20 buc.
12,58 lei 9,60 lei
9,60 RON/buc.
VSYPTO cu aromă de cola - praf aromat pentru apă, 9 g
4,14 lei
460,00 RON/kg
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 buc.
158,43 lei
5,28 RON/buc.
Set focar fi 58 cm și cârlig-pogrzebacz pentru ceaun sau capac de oală din fontă
158,43 RON/buc.