Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență Brandaxa cu aromă de brandy grecesc, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Termometru exterior maro (-50°C până la +50°C) 18cm
11,29 lei 9,47 lei
9,47 RON/buc.
Borcan simplu 545ml (fi 82) - cu capac negru, 6 buc.
33,10 lei
5,52 RON/buc.
Mojar de bucătărie din marmură, negru, fi 10,5 cm
50,50 lei 48,04 lei
48,04 RON/buc.
Mojar de bucătărie din marmură, alb, fi 10 cm
57,90 lei 36,09 lei
36,09 RON/buc.
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
8,82 lei
441,00 RON/kg
Plasă pentru mezeluri cu etichetă, dimensiuni 15 cm x 4 m, rezistență termică 125°C
25,32 lei
6,33 RON/m
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 15 buc.
74,01 lei 70,10 lei
14,02 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 5 buc.
28,03 lei 25,05 lei
5,01 RON/buc.
Cârlige pentru afumat - tip S, ascuțite, 4 mm x 100 mm, 5 buc.
23,75 lei 22,45 lei
4,49 RON/buc.
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Pentru cârnați de casă, 20g
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg