Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Afumătoare de casă în oală, 35 L, pentru aragaz
701,29 lei
701,29 RON/buc.
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Borcan TO 425ml cu imprimeu „Deliciu de casă” și capac negru fi 82 - 3 buc.
23,49 lei 17,25 lei
5,75 RON/buc.
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea rusă
6,09 lei 4,87 lei
4,87 RON/buc.
Aparat de iaurt și brânză cu termostat 1,5 L
210,37 lei 196,09 lei
196,09 RON/buc.
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Intestine de porc 28/30 mm și de oaie 18/20 mm - set
62,97 lei
1,57 RON/m
Fire de carne din bumbac alb (240°C) 55 m
22,45 lei
0,41 RON/m
Injectoare 30ml + 3 ace + perie de curățare
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Intestine de porc uscate calibru 100 mm, 50 cm - 2 buc.
42,97 lei
21,48 RON/buc.
Balon incasabil de 25 L cu mâner și robinet
112,97 lei
112,97 RON/buc.