Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mașină de umplut cârnați orizontală 3 kg
242,83 lei 218,17 lei
218,17 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 5 kg
354,53 lei 338,95 lei
338,95 RON/buc.
Membrană colagenică pentru mezeluri, calibru 55 mm, 10 m
33,62 lei
3,36 RON/m
Membrană de colagen pentru mezeluri Ø 65 mm, 10 m
40,90 lei
4,09 RON/m
Mașină de umplut cârnați orizontală 4 kg
335,05 lei 324,66 lei
324,66 RON/buc.
Umplutor vertical pentru cârnați – 2,5 kg
279,20 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Mașină verticală de umplut cârnați 5 kg
472,71 lei 444,16 lei
444,16 RON/buc.
Umplătoare orizontală 1,5 kg cu piston din silicon
157,14 lei 141,55 lei
141,55 RON/buc.
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Aparat vertical de umplut cârnați - 3 kg
320,75 lei 302,58 lei
302,58 RON/buc.
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
Afumătoare dragON din oțel 220 L, IQ – cu controler Wi‑Fi
7.142,84 lei
7142,84 RON/buc.