Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Săruri nutritive pentru drojdii 10g
5,05 RON/buc.
Drojdie de vin Tokay, 20 ml
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g