Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Intestine naturale de porc - calibru 28/30mm, 15m
30,51 lei
2,03 RON/m
Șuncar - Ospăț în familie 3 kg
136,35 lei 132,45 lei
132,45 RON/buc.
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Tocător din lemn, 45x15 cm, 3 lame
66,23 lei
66,23 RON/buc.
Tocător din lemn 49x17cm- 3 lame
74,01 lei
74,01 RON/buc.
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Membrană poliamidă pentru mezeluri 8m-fi73mm, 100°C
21,02 lei 16,21 lei
Amestec clasic de ierburi și condimente pentru șuncă
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Intestine naturale de porc 28/30, 90m
84,41 lei 64,92 lei
0,72 RON/m
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Intestine naturale de porc cal. 28/30 mm, 20 m
32,32 lei
1,62 RON/m
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Peklosól 1 kg
7,65 lei
7,65 RON/kg