Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Areometru pentru hidromel necasant cu eprubetă, domeniu de măsurare 10–50°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
Refractometru pentru miere
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Hidrometru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 10-50°Blg
35,44 lei 21,03 lei
Alcoolmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 20-98%
26,61 lei 21,03 lei
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
Termometru pentru șuncar 1,5kg și 3kg (0°C până la +120°C) 12,5cm
31,16 lei
31,16 RON/buc.
Termometru pentru șynkowar 0,8 kg (0°C până la +120°C) 9,0cm
15,57 lei
15,57 RON/buc.