Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de Cireșe cu brandy, 40 ml - pentru 4 L
19,60 lei
490,00 RON/l
Așchii pentru afumare din lemn de cireș, 5 kg, mărime medie KL8
75,31 lei
15,06 RON/kg
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, cl. 10
Așchii de lemn pentru afumare (100% Cireș) - clasa 2 - 450 g x5
62,06 lei
27,58 RON/kg
Dispozitiv de scos sâmburi de vișine și cireșe (în folie)
34,53 lei
34,53 RON/buc.
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 8 m x 14m
48,69 lei
48,69 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 5 m x 10m
29,35 lei
29,35 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 6 m x 6m
20,64 lei
20,64 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 4 m x 5m
9,60 lei
1,92 RON/m
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 2 m x 5m
5,70 lei
1,14 RON/m