Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Țepi pentru păsări, pe bandă de plastic, 10 buc.
116,87 lei
11,69 RON/buc.
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Agățătoare reflectorizantă pentru speriat păsările - bufniță cu clopoței
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Țepi pentru păsări, pe bandă metalică, 10 buc.
114,27 lei
11,43 RON/buc.
Șine cu țepi de alungare a păsărilor, decorative, albe - din material plastic, set de 6
54,53 lei
9,09 RON/buc.
Perforator pentru carne cu protecție
54,53 lei 47,65 lei
47,65 RON/buc.
Sticlă pentru bere 500 ml - pachet de 8 buc.
19,19 lei
2,40 RON/buc.
Sticlă pentru bere 0,5 L - pachet de 8 buc.
18,17 lei
2,27 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Dispozitiv de alungare a păsărilor - bandă reflectorizantă, 80 m
17,39 lei
17,39 RON/buc.
Dispozitiv de alungare a păsărilor – spirale reflectorizante argintii, 6 bucăți
15,32 lei
2,55 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare (100% Cireș) - clasa 2 - 450 g x5
62,06 lei
27,58 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 50% măr + 50% fag, 450 g, cl. 8
12,45 lei
27,67 RON/kg