Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Intestine naturale de porc - calibru 28/30mm, 15m
30,51 lei
2,03 RON/m
Intestine naturale de porc cal. 28/30 mm, 20 m
32,32 lei
1,62 RON/m
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Pâlnii de rezervă pentru mașinile de umplut cârnați Browin, 4 buc.
26,61 lei
6,65 RON/buc.
Piuliță pentru aparatele de umplut cârnați Browin nr. 311002, 311004, 311005, 311007, 311008
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Piuliță filetată pentru mașinile de umplut cârnați Browin nr 311036, 311037, 311038
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Piuliță filetată pentru umplutorul de cârnați Browin nr. 311006
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 5 kg
354,53 lei 338,95 lei
338,95 RON/buc.
Aparat vertical de umplut cârnați - 3 kg
320,75 lei 302,58 lei
302,58 RON/buc.