Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
84,67 RON/kg
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
90,71 RON/kg
Peklosól 1 kg
7,65 lei
7,65 RON/kg
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
97,69 RON/kg
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
176,41 RON/kg
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Peklosól Vit-C - 400 g
8,82 lei
22,05 RON/kg