Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Drojdii + nutrienți - vinuri roșii
9,35 lei 8,04 lei
8,04 RON/buc.
Nutrient pentru vin Kombi Vita - 10g
7,13 lei
713,00 RON/kg
Drojdie Bayanus + nutrienți - Universal - 21%, 17 g
9,73 lei
9,73 RON/buc.
Drojdii Bayanus + nutrienți - vinuri albe și roze
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Vinistart, 34 g
9,99 lei
293,82 RON/kg
Drojdie Turbo Cold 120 g
19,60 lei
163,33 RON/kg
Vinistart Complex, 20 g
499,50 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo reVOLTa 48h
12,34 lei
91,41 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
624,38 RON/kg
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Germinator pe mai multe niveluri Niezłe Ziółko cu semințe de ridiche
50,26 lei
50,26 RON/buc.