Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Esență cu aromă de alună pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de ciocolată pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Esență cu aromă de espresso, pentru 4 L, 40 ml
19,60 RON/buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Glucoamilază
17,78 lei
4445,00 RON/kg
Măsurarea extractului aparent
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Borcan TO 1,7 L cu capac galben din plastic, cu mâner, fi 100, 1 buc.
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș