Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capcană metalică pentru șoareci - umană
42,97 lei 38,56 lei
38,56 RON/buc.
Capcană pentru șoareci – capcană vie, transparentă, 2 buc.
52,18 lei 41,94 lei
20,97 RON/buc.
Capcană pentru șoareci - capcană vie
25,16 lei 18,17 lei
18,17 RON/buc.
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Capcană pentru șoareci – metalică
9,40 lei 4,53 lei
4,53 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Râșniță de cafea - electrică, cu pietre
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Generator de fum dragON Jet 1 cu pompă electrică dragON Air
457,14 lei
457,14 RON/buc.
Afumătoare electrică - portabilă
523,37 lei 418,18 lei
418,18 RON/buc.
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 4 LIGHT cu funcție de evacuare a cenușii și pompă electrică dragON Air
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Plasă de umbrire (80%, 140 g/m2) 1,5 x 5 m, grafit
85,70 lei
85,70 RON/buc.
Ace pentru agrotextil tip L 100 buc.
53,10 lei 31,03 lei
0,31 RON/buc.