Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Salinometru rezistent la spargere, cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
25,16 lei 21,03 lei
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
VSYPTO cu gust de Măr și Mentă, 100 g
23,88 lei
238,80 RON/kg
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
26,21 lei
26,21 RON/buc.
VSYPTO cu aromă Ice Tea Piersică, 100 g
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
Tester de sol 2 în 1 - pH, fertilitate sol
43,25 lei
43,25 RON/buc.
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Alcoolmetru de sticlă precis
54,53 lei
54,53 RON/buc.