Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Trepied pentru foc cu grătar, 150 cm
196,09 lei
196,09 RON/buc.
Grătar din oțel inoxidabil pentru afumătoare din lemn/placaj dragON 330339, 330341, 330340, 330360
106,48 lei 101,29 lei
101,29 RON/buc.
Grătar din oțel inoxidabil pentru afumătoare
112,97 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.
Grătar pe gaz dragON BBQ201, 18,8 kW, argintiu
3.050,64 lei 2.487,01 lei
2487,01 RON/buc.
Grătar pe gaz dragON BBQ101, 11,7 kW, negru-argintiu
2.206,49 lei 1.296,10 lei
1296,10 RON/buc.
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Afumătoare electrică - portabilă
523,37 lei 418,18 lei
418,18 RON/buc.
Clești din lemn, 22 cm
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Clești din lemn 17 cm
4,14 lei 3,38 lei
3,38 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml