Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Grătar din oțel inoxidabil pentru afumătoare
112,97 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.
Grătar din oțel inoxidabil pentru afumătoare din lemn/placaj dragON 330339, 330341, 330340, 330360
106,48 lei 101,29 lei
101,29 RON/buc.
Grătar din plasă pentru afumătoare
72,71 lei
72,71 RON/buc.
Grătar pentru afumătoarea electrică dragON 330275
53,10 lei
53,10 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Trepied pentru foc cu grătar, 150 cm
196,09 lei
196,09 RON/buc.
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Grătar pe gaz dragON BBQ201, 18,8 kW, argintiu
3.050,64 lei 2.487,01 lei
2487,01 RON/buc.
Grătar pe gaz dragON BBQ101, 11,7 kW, negru-argintiu
2.206,49 lei 1.296,10 lei
1296,10 RON/buc.