Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Formă pentru brânzărie rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 500 g
12,06 lei 9,73 lei
9,73 RON/buc.
Dop de plută 23/18 mm 100 buc
105,19 lei 97,39 lei
0,97 RON/buc.
Dop aglomerat, cilindric d.24x38 mm (100 buc.)
74,01 lei
0,74 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 lei
9,60 RON/l
Umplutoare verticală premium 5 L
916,88 lei 727,26 lei
727,26 RON/buc.
Umplutor vertical premium 3 L
850,64 lei 645,47 lei
645,47 RON/buc.
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Așchii pentru afumare (100% arin) clasa 2 - 450 g x5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Furtun pentru decantarea vinului
18,17 lei
9,09 RON/m
Așchii pentru afumare/grătar, lemn de prun, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2