Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Oală de ceramică - 15l pentru fermentare cu garnitură de apă și capac
432,47 lei
432,47 RON/buc.
Tub de fermentare Zile și Nopți Liniștite
7,91 lei
7,91 RON/buc.
Tub de fermentare CICHOSZA!
7,52 lei
7,52 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
Arcuri prismatice din cupru 0,5 L
106,48 lei
212,96 RON/l
Suport universal pentru furtunuri fi max 14 mm
8,82 lei
8,82 RON/buc.
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
1130,00 RON/kg
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Capac convex 18L pentru recipient din oțel
107,78 lei
107,78 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg