Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Drojdie de vin Tokay, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdii Bayanus + nutrienți - vinuri albe și roze
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile
13,62 lei
340,50 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
Săruri nutritive pentru drojdii 10g
5,05 RON/buc.
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdie de vin Universală, 20 ml
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg