Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Set - pâlnie din plastic fi25 cu sită
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi25 pentru baloane, margine înaltă
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi20cm
17,52 lei
17,52 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi 35 cm
44,92 lei
44,92 RON/buc.
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg