Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
Vinistart, 34 g
293,82 RON/kg
Drojdie pentru cidru Ciderini Strong, 5 g
6,21 lei
1242,00 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Cărbune activ lichid pentru 25 L, 140 g
18,95 lei
135,36 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
17,13 lei
124,13 RON/kg