Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie Restart - 22 g
9,99 lei
454,09 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Drojdie de vin Universală, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Drojdie pentru cidru Ciderini Sweet, 5 g
1998,00 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdie pentru cidru Ciderini Strong, 5 g
6,21 lei
1242,00 RON/kg
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Drojdii pentru vinificație Enovini®
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
499,50 RON/kg