Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
Drojdie de vin Tokay, 20 ml
Furtun pentru decantare vin cu clemă
25,17 lei
25,17 RON/buc.
Drojdie de vin Universală, 20 ml
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
Cărbune activ lichid pentru 25 L, 140 g
18,95 lei
135,36 RON/kg
Alfa-amilază lichidă
9,99 lei
999,00 RON/l
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
8,82 lei
135,69 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg
38,16 lei
38,16 RON/kg
Coloană de filtrare din sticlă cu alcoolmetru, furtun de silicon și cărbune de cocos
151,94 lei
151,94 RON/buc.
Cărbune activ de cocos 1 kg x 10 - set
341,55 lei
34,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei