Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
109,00 RON/kg
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg