Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
33,62 lei
98,88 RON/kg
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h
17,78 lei
118,53 RON/kg
Drojdii distilerie Turbo Koji, 50 g (fără fermentare!)
14,01 lei
280,20 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
17,13 lei
126,89 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
93,39 RON/kg