Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h
17,78 lei
118,53 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
33,62 lei
98,88 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
93,39 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
17,13 lei
126,89 RON/kg
Capac pentru sticle fi 28/18 - auriu - 100 buc.
54,53 lei
0,55 RON/buc.
Capac pentru sticle fi 28/18 - auriu - 8 buc.
9,35 lei
1,17 RON/buc.
Capac cu filet pentru sticle fi 28/18 mm - negru, 8 buc.
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Modul de distilator - preluare laterală - OLM
524,69 lei
524,69 RON/buc.