Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
33,62 lei
98,88 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 24h
24,53 lei
136,28 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h
17,78 lei
118,53 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile
11,68 lei
137,41 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Drojdii distilerie Turbo Koji, 50 g (fără fermentare!)
14,01 lei
280,20 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo reVOLTa 48h
12,34 lei
91,41 RON/kg
Modul distilator - papagal de distilare
181,81 lei
181,81 RON/buc.
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg