Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Redukwas® Plus - regulator de aciditate, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Redukwas - regulator de aciditate
5,18 lei
345,33 RON/kg
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea engleză
6,99 lei 5,53 lei
5,53 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø 8,4 x 7,4 cm pentru 250 g
7,12 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea rusă
6,09 lei 4,87 lei
4,87 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.
Tub de fermentare din sticlă
6,74 lei
6,74 RON/buc.
Tub de fermentare din plastic MINI-v2
3,62 lei
3,62 RON/buc.
Tub de fermentare din sticlă ambalat câte 2 buc.
13,10 lei
6,55 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Multitropic
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Tub de fermentare din plastic MAXI-v2
4,79 lei
4,79 RON/buc.
Tub de fermentație MAXI cu dop de protecție
6,61 lei
6,61 RON/buc.
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg