Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Intestine naturale de porc - calibru 28/30mm, 15m
30,51 lei
2,03 RON/m
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Intestine naturale de porc 28/30, 90m
84,41 lei 64,92 lei
0,72 RON/m
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
171,06 RON/kg
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri - Mandarină, 126 g
MicroBerărie ECO 2
272,71 lei
272,71 RON/buc.
Esență Jänek Majster pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 2 L - 40ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Aplicator pentru plase de mezeluri - premium
70,10 lei
70,10 RON/buc.