Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu gust de vișinată pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de Cireșe cu brandy, 40 ml - pentru 4 L
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu gust de vișinată pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
VSYPTO cu aromă de Green Tea & Vișină, 100 g
23,88 lei
238,80 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare (100% Cireș) - clasa 2 - 450 g x5
62,06 lei
27,58 RON/kg
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, cl. 10
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
VSYPTO mix de arome, 15 x 9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg