Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi 66 carouri - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 43 carouri - 10 buc.
7,13 lei
0,71 RON/buc.
Capac fi66 carouri scoțiene mix, 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Capace fi 82/6, model în carouri – 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capace twist-off fi82/6, model în carouri bej, set 10 buc.
8,17 lei
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Borcan jos 330ml - cu capac colorat fi 82/6, 6 buc.
22,45 lei 19,73 lei
3,29 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 buc.
158,43 lei
5,28 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 15 buc.
80,51 lei
5,37 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 330 ml cu capac fi 43 - 6 buc.
20,90 lei
3,48 RON/buc.
Frukta-Żel - pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 g
5,83 lei
194,33 RON/kg
Generator de fum dragON Jet 1 cu pompă electrică dragON Air
457,14 lei
457,14 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 2 cu cenușar și pompă
557,14 lei
557,14 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 1 LONG cu pompă electrică
472,71 lei
472,71 RON/buc.
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg