Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
252,00 RON/kg
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 25 x 35 cm, 50 buc.
56,23 lei
1,12 RON/buc.
Folie gofrată tip mânecă – pentru aparat de vidat, 28x600cm
29,35 lei
4,89 RON/m
Folie pentru aparat de vidat - manșon 20x600cm
21,03 lei
3,51 RON/m
Pungi gofrate pentru aparat de vidat, 20x30 cm, 50 buc.
38,82 lei
0,78 RON/buc.
Folie gofrată tubulară - pentru aparat de vidat, 25 x 600 cm
26,61 lei
4,43 RON/m
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 15x20 cm, 50 buc.
20,64 lei
0,41 RON/buc.